У Дніпрі затримали жінку, яка в театрі вдарила молотком бійця АТО

«Як зазначили в поліції, підозрювану доставили до Дніпровського відділку поліції, з нею починають слідчі дії», — йдеться в повідомленні.

Про це Радіо Свобода у суботу повідомили в міському відділі поліції. За словами свідків, жінка «вигукувала щось про „русский мир“ і нецензурно облаяла бійця та його дружину».

У п’ятницю, 16 червня, на житловому масиві Тополя-2 у Дніпрі затримали місцеву мешканку Марину Меньшикову, яка в жовтні минулого року вдарила молотком бійця АТО в оперному театрі. Раніше жінка перебувала у розшуку. Під час антракту в театрі жінка накинулася на чоловіка з молотком і вдарила його по голові.

«Знайдено і вилучено молоток. За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 1 ст. 125 КК України», — розповіли правоохоронці. Також в її сумочці було знайдено кухонний ніж.

Нагадаємо, що напад на учасника АТО стався у жовтні. Незадовго до того в Дніпрі солдата АТО побили біля приватного закладу харчування за те, що він зробив зауваження персоналу про трансляцію російського телеканалу.

  • Привалов Вадим Дмитрійович