Україна стала першою на чемпіонаті Європи зі стрибків у воду

Збірна України здобула перемогу в командному заліку домашнього чемпіонату Європи зі стрибків у воду, який сьогодні, 18 червня, завершився у Києві.

Чемпіонат Європи зі стрибків у воду 2017 року — найбільше міжнародне спортивне змагання, яке приймала Україна за останні роки (від початку війни). Незважаючи на те, що в останній день українські стрибуни не завоювали медалей, росіяни також не добрали балів через провал їхнього лідера Романа Ізмайлова в останньому виді програми. Вони отримали 244 очок і стали першими серед всіх збірних.

Третє місце — збірна Німеччини, яка набрала 185 балів. У збірної Великобританії - 172 очка.

Таким чином, на рахунку збірної України десять нагород — три золота, чотири срібла і три бронзи.

Українець став фіналістом в індивідуальних стрибках з 10-метрової вишки, повідомляє X-sport.