Викраденого в Білорусі українця Павла Гриба повернули до СІЗО Краснодара

«Так, від наших консулів в Краснодарі до нас надійшла інформація про те, що Павла Гриба перевели до якогось спеціалізованого медичного закладу». Це не пов’язано з погіршенням здоров’я. «Комісія лікарів вирішувала питання про можливість знаходження в СІЗО, наявності/відсутності захворювань, що цьому перешкоджають», — написав Сабінін.

Адвокат громадянина України Павла Гриба, утримуваного в СІЗО Краснодара (РФ), Андрій Сабінін підтвердив, що його підзахисний був у лікувальному закладі, але в даний час знову в СІЗО. За домовленістю, Павло мав повернутися того ж дня. Гриб повернувся в СІЗО. Його звинувачують за статтею 205,1 Кримінального кодексу Росії («сприяння терористичній діяльності»).

«Нам відомо, що його перевели з СІЗО до лікарні, нібито на обстеження».

Вона вважає, що, можливо, російські спецслужби спробують за допомогою своїх лікарів спростувати діагноз Павла Гриба — синдром портальної гіпертензії, через який він змушений щодня приймати ліки.

«Поки ні. Ми відразу звернулися до білорусів, я розмовляв з міністром закордонних справ. Зараз ми намагаємося отримати цю відповідь».

  • Москвін Артем Вячеславович