Пятов героїчно відбив складний пенальті в матчі з «Манчестер Сіті»

Донецький клуб обіграв «Наполі» (2:1), команда Хосепа Гвардіоли розбила «Фейєноорд» в гостях (4:0). Огляд матчу читайте на сайті Футбол 24.

Вже по перерві на 48 хвилині Кевін де Брюйне забиває гол. Марлос обрізався в центрі поля, що призвело до атаки МС. Але Пятов впорався з ударом Агуеро.

В дебюті другого тайму Шахтар отримав «холодний душ», пропустивши швидкий гол від Де Брюйне. Пятов у цьому епізоді був безсилий. Паулу Фонсека в певному сенсі наслідує тренерську філософію Гвардіоли, й намагається вибудувати Шахтар по тим же схемам, проте різниця у класі виконавців все ж очевидна. Наш воротар показав чудеса реакції, відбивши складний удар від Агуеро. Відзначимо, що «Шахтар» у другій половині зустрічі також міг розраховувати на одинадцятиметровий, але арбітр не свиснув після того, як м’яч потрапив в руку Стоунзу. М’яч опинився у Давіда Сілви, після пасу якого Кевін де Брюйне точно пробив у дев’ятку.

Донеччани гідно провели перший тайм, граючи на рівних з набагато більш грізним суперником.