Україна програла Хорватії і не поїде на ЧС

У ключовому матчі проти Хорватії у Києві збірна України з футболу завершила перший матч на НСК «Олімпійський» у Києві із не відкритим рахунком. Два голи Крамаріча повністю деморалізували нашу збірну, яка навіть не створила жодного небезпечного моменту біля воріт хорватів у другому таймі.

Середина і кінець першого тайму були примітні ударами Коноплянки і Степаненко.

Після перерви команди помінялися місцями. Другу половину впевнено провели хорвати.

0:2 — Україна опускається на третю сходинку, пропускаючи в стикові матчі збірну Хорватії. Зміни в складі «синьо-жовтих» ніяк не вплинули на хід матчу. Після цього команда Андрія Шевченка на нейтральному полі у польському Кракові розгромила футболістів Косово (3:0), двічі взяла гору над збірною Фінляндії (1:0, 2:1), мінімально поступилися у Загребі Хорватії (0:1), перемогла вдома турків (2:0), програла у Рейкв’явіку ісландцям (0:2) та завдала поразки Косово (2:0). На 70-й хвилині матчу Крамаріч знову прицільно вдарив по воротах Пятова — 0:2. Вітчизняна збірна боротиметься із хорватською за місце у плей-офф.