«Літайте в ср*ку»: Відома авіакомпанія потрапила в мовний скандал

Його обурення викликав той факт, що стюардеса в літаку, який прямував з Гамбурга до Києва відмовилася обслуговувати його українською мовою. Про цю історію Скрипін написав на своїй сторінці в Facebook.

«Поки що по нормальному: компанія wizzair.com ви там притомні?» Під час посадки одна з бортпровідниць WIZZ, яка за національністю є громадянкою Чехії і не володіє українською мовою, звернулася до нього англійською — однією з міжнародних мов, які використовуються на всіх рейсах. Скрипін каже. Що летів з Гамбурга до Києва. Її звати Галя, якщо я не помиляюся. На нашому борті був стюард угорець. Скрипін заперечив також те, що він відмовився платити за місце підвищеної комфортності, адже, за його словами, компанія сама запропонувала сісти в інший ряд. «Літайте в жопу», — написав журналіст.

У коментарях до посту журналіст додав, що після відмови перейти на українську, він «послав» стюардесу якнайдалі, використавши нецензурну лексику, а та викликала поліцію. «Ви знаєте, напевно, що англійська це міжнародна, але на рейсах за правилами ICAO ви мусите забезпечити державною?»

«Це вже перебір, вимагати знання мови від іноземного перевізника на його території, оскільки літак, це його власність, і він оснащує його персоналом на свій розсуд. Вона викликала поліцію», — зазначив Скрипін.

  • Аптекар Артур Михайлович