НАБУ і САП затримали замміністра оборони та директора департаменту держзакупівель Міноборони

У Міноборони підтвердили інформацію про затримання одного із заступників глави відомства, а також керівника Департаменту державних закупівель та поставок матеріальних ресурсів.

Усі затримані вже набули статусу підозрюваних, і завтра суд обиратиме їм запобіжний захід.

Як повідомила «Українська правда» з посиланням на неназвані джерела у правоохоронних органах в рамках розслідування про розтрату 149 мільйонів гривень у Міністерві оборони були затримані генерал-лейтенант Ігор Павловський і директор Департаменту держзакупівель та постачання матеріальних ресурсів Міноборони Володимир Гулєвич. За даними «Наших грошей», саме їх і затримано. За їх результатами 26 квітня було затверджено одну з пропозицій як найбільш вигідну. 13 і 18 травня 2016 між МОУ та переможцем конкурсних торгів було укладено 14 договорів про постачання палива для техніки спецпризначення на суму понад 1 млрд грн.

Упродовж червня-серпня 2016 року за відсутності будь-яких правових підстав замовник та постачальник уклали низку додаткових угод, згідно з якими було безпідставно збільшено ціну за одиницю товару в середньому на 16% від початкової ціни.

Корупційну схему розтрати 149 млн грн. викрили в Міністерстві оборони України.

Досудове розслідування у цій справі детективи почали у вересні 2016-го року.

«Службові особи міністерства оборони України за попередньою змовою з представниками комерційного підприємства вчинили злочин», — вважають у НАБУ.

ТОВ «Трейд коммодіті» з’явилось у державних підрядах в 2015 році після обрання Грановського народним депутатом.

  • Москвін Артем Вячеславович