Не дозволю обкрадати армію — Порошенко

«Тим, хто будуть красти в армії, — руки повідрубую», — цитує його прес-служба глави держави.

Президент України Петро Порошенко, коментуючи корупційну схему в Міністерстві оборони України, заявив, що нікому не дозволить красти в армії.

«Нікому не дозволю красти у армії. Оце позиція президента», — пообіцяв він.

«Це позиція Президента, бо армія є моєю персональною турботою і армія є одним із наших очевидних досягнень за три роки», — додав Порошенко, зазначивши, що відродження української армії було досягнуто зусиллями волонтерів, Міністерства оборони, Генерального штабу та ним самим.

Він наголосив, що чекає від усіх, хто володіє інформацією про корупцію, передачі її в правоохоронні органи, оскільки це є «правильною громадянською позицією».

«Позиція друга — я вітаю, коли будь-яка підозра щодо корупції передається в правоохоронні органи».

Він зазначив, що розслідування потрібно провести в найкоротші терміни, представити суспільству і передати до суду.

«Будь-яке затягування, коли справи ведуться три-чотири роки, є взагалі неприйнятним», — сказав Порошенко.

«Це руйнує логіку боротьби з корупцією».

Він висловив надію на те, що в найкоротші терміни «суспільство матиме повноцінну інформацію, що сталося і як сталося». Детективи здійснили низку обшуків, у результаті яких за підозрою у причетності до злочину затримали двох осіб: заступника міністра оборони та директора Департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів міністерства. Він брав активну участь в антитерористичній операції. Винен — притягнутий до відповідальності.

  • Привалов Вадим Дмитрійович