Збірна Італії вперше з 1958 року не потрапляє на чемпіонат світу

Тож, збірна Італії вперше за 60 років не зіграє на чемпіонаті світу.

Італійська національна команда за сумою двох стикових матчів в європейському відбірковому турнірі виявилася слабкішою збірної Швеції.

Збірна Італії — один з найтитулованіших учасників чемпіонату світу, цей турнір їй підкорявся чотири рази. Вони є чотириразовими переможцями «мундіалю», який востаннє вигравали у 2006 році.

У результаті - нічия 0:0, яка стала крахом для «Скуадри Адзурри». Був шанс пропустити чемпіонат, наприклад, в 1998 році.

Це лише третій подібний випадок в історії та перший з 1958 року. Підопічні Джанпьєро Вентури атакували протягом майже всіх 90 хвилин, втратили кілька хороших гольових моментів, але в цілому зіграли не так, як того вимагає статус збірної Італії (0:0).

Штурм воріт скандинавської збірної італійці продовжили з новими силами після перерви.

Наразі відомі 29 із 32-х учасників ЧС 2018.