Найєм: Законопроект про знищення НАБУ зняли з порядку денного

Про це у Facebook сповістив народний депутат Мустафа Найєм. «Секретаріати парламентських фракцій отримали оновлений порядок денний, в якому немає проекту № 7362», — пише Мустафа Найєм.

Він додав, що це ще не перемога — атаки на антикорупційні органи продовжаться.

Станом на ранок в порядку денному пленарного засідання Верховної Ради на четвер немає законопроекту про право парламенту звільнити директора Національного антикорупційного бюро без аудиту, хоча ввечері в середу відповідний проект закону в порядку денному був.

Нардеп вважає, що події цієї ночі увійдуть до підручників історії України.

Раніше народний депутат БПП Сергій Лещенко повідомив, що всі етапи голосування за закон про вбивство НАБУ проведуть 7 грудня. Про це він заявив 6 грудня у Вашингтоні на закритті Глобального форуму з повернення активів.

Як відомо, парламентарі від фракцій «Блок Петра Порошенка» та «Народний фронт» Артур Герасимов і Максим Бурбак зареєстрували законопроект № 7362 «Про внесення змін до деяких законів щодо забезпечення парламентського контролю».

У законопроекті також йдеться про право парламенту звільняти голову Спеціалізованої антикорупційної прокуратури і його заступників, а також директора Державного бюро розслідувань.

  • Москвін Артем Вячеславович