«Шахтар» обіграв «Манчестер Сіті» і вийшов в плей-офф Ліги Чемпіонів

Донецька команда продовжить свій шлях у найпрестижнішому клубному турнірі Європи.

Перший гол у матчі забив гравець «Шахтаря» Бернард на 26-й хвилині. Спершу Бернард відзначився красивим ударом в «дев'ятку», а потім Ісмаїлі обіграв голкіпера і закотив м’яч у порожні ворота.

На 92-й хвилині нападник гостей Агуеро забив гол з пенальті.

Переможцями груп стали англійські «Манчестер Юнайтед», «Манчестер Сіті» «Тоттенхем» і «Ліверпуль», французький «ПСЖ», італійська «Рома», іспанська «Барселона» і турецький «Бешикташ».

У паралельному матчі групи F «Наполі» програв «Феєнордому» (1:2). Переможний м’яч господарі забили вже на останній хвилині протистояння — автором цього взяття воріт став Джеремая Сент-Жюст, який 10 хвилин тому лише з’явився у грі.

За підсумками шести турів «Манчестер Сіті» посів перше місце в групі з 15 очками, «Шахтар» набрав 12 очок, в активі «Наполі» — 6 пунктів і у «Фейєноорда» — 3.