«Шахтар» вийшов в 1/8 фіналу Ліги чемпіонів

Шахтар у Харкові переграв у шостому турі групової стадії Ліги чемпіонів Манчестер Сіті з рахунком 2:0 і вийшов до 1/8 фіналу. «Городяни» також продовжують боротися в двох національних кубкових турнірах.

В середині першого тайму протягом шести хвилин бразильські легіонери «Шахтаря» Бернард і Ісмаїлі двома голами забезпечили перемогу господарів поля. Слід зазначити, що на цій грі був присутній колишній тренер «Шахтаря» Мірча Луческу.

На доданих арбітром хвилинах Серхіо Агуеро з пенальті скоротив відставання гостей.

Переможцями груп стали англійські «Манчестер Юнайтед», «Манчестер Сіті» «Тоттенхем» і «Ліверпуль», французький «ПСЖ», італійська «Рома», іспанська «Барселона» і турецький «Бешикташ». Манчестер Сіті виграв всі п’ять матчів групового етапу ЛЧ, і поки ще залишається непереможним в чемпіонаті Англії.

Виступи в 1/16 фіналу Ліги Європи продовжать команди, які зайняли треті місця.