Шахтар завдав Манчестер Сіті першої поразки в сезоні

Напередодні українські футболісти з «Шахтаря» обіграли англійський «Манчестер Сіті» із рахунком 2:1 у заключному турі групового раунду Ліги чемпіонів УЄФА.

Перемогу Шахтарю принесли точні удари Бернарда й Ісмаїлі, забиті в першому таймі. Подвоїли перевагу «гірники» вже через 7 хвилин — Ісмаїлі, отримавши пас від партнера з глибини поля, спокійно переграв голкіпера «городян» та відправив шкіряний знаряд вже у порожні ворота.

На доданих арбітром хвилинах Серхіо Агуеро з пенальті скоротив відставання гостей.

Відзначимо, що «Шахтар» зумів перервати переможну серію «Манчестер Сіті», яка налічувала 20 матчів. «Шахтар» став другим (12 очок), італійський «Наполі», який в останньому турі поступився голландському «Феєноорду» (1:2), залишився третім (6 очок). Таким чином, футболісти вийшли до 1/8 фіналу Ліги Чемпіонів, передає «Укрінформ».

Виступи в 1/16 фіналу Ліги Європи продовжать команди, які зайняли треті місця.