«Перша ракетка» України Світоліна вийшла у фінал турніру WTA в Брісбені

Українська тенісистка Еліна Світоліна зіграла півфінальний матч турніру WTA проти четвертої ракетки світу Кароліни Плишкової.

А в 1/16 турніру Світоліна розібралася із 40-ю «ракеткою» світу, іспанкою Карлою Суарес Наварро. У другій партії Світоліна захопила ініціативу, виграючи 5:2, харків'янка дозволила Плішковій зрівняти рахунок, але не більше того — 7:5.

Після провального старту — 0:4, наша землячка «перевернула» хід подій на корті та довела першу партію до позитивного завершення 7:5.

Завершила сет, який тривав 56 хвилин, і поєдинок загалом Світоліна з третього матч-болу.

У фіналі, який пройде в суботу, 6 січня, Світоліна зустрінеться з Олександрою Сосновіч (Білорусь), яка здобула перемогу в поєдинку з сьомим номером Анастасією Севастовою (Латвія).