Путін готовий віддати Україні її військову техніку і кораблі з Криму

Росія готова допомогти транспортувати той металобрухт до Одеси РФ готова передати Україні військові кораблі і авіатехніку з окупованого Росією Криму.

Російський президент Володимир Путін заявив, що Москва готова передати Україні бойову техніку останньої, яка залишається в Криму після виходу звідти Збройних сил України через анексію півострова росіянами у 2014 році.

«Щоправда, вона перебуває вся в такому жалюгідному стані, але це вже не наша справа, вона в такому практично й була, за ці роки ніким не обслуговувалася, звичайно», — сказав Путін.

Путін вважає за доцільне, якщо українські військові приїдуть і самі їх заберуть.

«Є і значний боєзапас, але він, за даними наших військових експертів, транспортуванні не підлягає, це небезпечно, він підлягає утилізації на місці».

За його словами, йдеться про десятки бойових кораблів і літаків. Про це повідомляє ТАСС, передає УНН. Крім військової техніки, Росія також вкрала українські бурові установки компанії «Чорноморнафтогаз». «Ми готові також запросити українських військових, щоб вони змогли взяти участь в утилізації боєприпасів», — сказав президент РФ.

  • Бєляєва Діана Олександрівна