Земляки співака Олега Винника розповіли подробиці його особистого життя

ТСН спробувала дізнатись таємниці поп-артиста у його земляків. Але поза сценою односельці знають її як дружину Олега — Таїсію Сватко. Тим часом сам артист більше орієнтується на Європу — кілька років тому подружжя Винників жило в Берліні, у Європі вчиться їхній син-підліток, який до бабусі на Черкащину не їздить уже роками. Приїжджайте в офіс, я ще раз, спеціально для вас перекажу. «І картоплю вибирали, отут вони гуляли і до всіх віталися», — кажуть селяни.

Ця щасливиця — бек-вокалістка артиста — 43-річна Таїсія Сватко, більш відома як Таюне. Одружилися вони ще на початку 1990-х, а весілля зіграли на два села: від нареченої гості їздили за 100 км на батьківщину співака. За чутками, молоді познайомилися в училищі та відтоді завжди разом.

«Приїжджають, скуповуються навіть в моєму кіоску — уявіть собі», — говорить одна з мешканок села.

У хаті, де виріс співак, живе його мама Ганна Яківна. Жінка дуже гарно співала і саме від неї, кажуть односельці, передався талант Виннику. «Зараз не приїжджає, бо весь на концертах він», — стверджує його сестра.

«Очікувано, що сюжет „Жінки Винника“ не залишив байдужим нікого, адже журналісти ТСН показали те, що намагалися ретельно приховувати від шанувальників співак і його менеджмент», — йдеться в повідомленні.
Репортери з’ясували, що він мав почуття до Ніни Печериці, з якою сидів за однією партою. А історія про пісню «Ніно» взагалі «притягнена за вуха».

У сюжеті також ішлося про «таємні романи» співака. Я почну з того, що конфлікти і непорозуміння будь-якого роду, у взаєминах з 1 + 1 відсутні, не вашими стараннями і молитвами розвиваємося і працюємо, у фінансових, сімейних, дружніх відносинах не перебуваємо.

Продюсер артиста заявив, що ця інформація не відповідає дійсності.

Водночас він зауважив, що у зв’язку із такою ситуацією Олег Винник припиняє співпрацю з телеканалом «1+1» і всіма проектами, які там транслюються.

Олег Винник — мовчить, інформують «Вікна» з посиланням на «ТСН». Однак проекти телеканалу «1+1» є популярними і рейтинговими і без залучення співака.

  • Денисов Артем Константинович